Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

6e klasse 47

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 jan 10:00 DOSL 4 (zon) Marvilde 4 (zon)
30 jan 10:00 DVS 8 (zon) RKSV Heeze 8 (zon)
30 jan 11:00 De Valk 7 (zon) Waalre 4 (zon)
30 jan 12:00 UNA 10 (zon) FC Eindhoven AV 4 (zon)
30 jan 12:00 SV Valkenswaard 9 (zon) RPC 8 (zon)
6 feb 10:00 DVS 8 (zon) UNA 10 (zon)
6 feb 10:00 RKSV Heeze 8 (zon) SV Valkenswaard 9 (zon)
6 feb 10:00 RPC 8 (zon) DOSL 4 (zon)
6 feb 10:30 FC Eindhoven AV 4 (zon) Marvilde 4 (zon)
6 feb 10:30 Waalre 4 (zon) SV Budel 6 (zon)
13 feb 10:00 DOSL 4 (zon) FC Eindhoven AV 4 (zon)
13 feb 10:00 SV Budel 6 (zon) DVS 8 (zon)
13 feb 10:00 SV Valkenswaard 9 (zon) Waalre 4 (zon)
13 feb 11:00 De Valk 7 (zon) RPC 8 (zon)
13 feb 12:00 UNA 10 (zon) RKSV Heeze 8 (zon)
20 feb 10:00 DVS 8 (zon) De Valk 7 (zon)
20 feb 10:00 RKSV Heeze 8 (zon) DOSL 4 (zon)
20 feb 10:00 RPC 8 (zon) UNA 10 (zon)
20 feb 10:30 FC Eindhoven AV 4 (zon) SV Budel 6 (zon)
20 feb 10:30 Waalre 4 (zon) Marvilde 4 (zon)
13 mrt 9:45 Marvilde 4 (zon) RPC 8 (zon)
13 mrt 10:00 DOSL 4 (zon) Waalre 4 (zon)
13 mrt 10:00 SV Budel 6 (zon) RKSV Heeze 8 (zon)
13 mrt 11:00 De Valk 7 (zon) FC Eindhoven AV 4 (zon)
13 mrt 12:00 SV Valkenswaard 9 (zon) DVS 8 (zon)
20 mrt 9:45 Marvilde 4 (zon) DOSL 4 (zon)
20 mrt 10:00 RKSV Heeze 8 (zon) DVS 8 (zon)
20 mrt 10:00 RPC 8 (zon) SV Valkenswaard 9 (zon)
20 mrt 10:30 FC Eindhoven AV 4 (zon) UNA 10 (zon)
20 mrt 10:30 Waalre 4 (zon) De Valk 7 (zon)
27 mrt 10:00 RKSV Heeze 8 (zon) FC Eindhoven AV 4 (zon)
27 mrt 10:30 Waalre 4 (zon) RPC 8 (zon)
27 mrt 11:00 De Valk 7 (zon) SV Budel 6 (zon)
27 mrt 12:00 UNA 10 (zon) DOSL 4 (zon)
27 mrt 12:00 SV Valkenswaard 9 (zon) Marvilde 4 (zon)
3 apr 9:45 Marvilde 4 (zon) De Valk 7 (zon)
3 apr 10:00 DOSL 4 (zon) SV Valkenswaard 9 (zon)
3 apr 10:00 RPC 8 (zon) RKSV Heeze 8 (zon)
3 apr 10:00 SV Budel 6 (zon) UNA 10 (zon)
3 apr 10:30 FC Eindhoven AV 4 (zon) DVS 8 (zon)
10 apr 10:00 DVS 8 (zon) RPC 8 (zon)
10 apr 10:00 RKSV Heeze 8 (zon) Marvilde 4 (zon)
10 apr 10:00 SV Budel 6 (zon) DOSL 4 (zon)
10 apr 11:00 De Valk 7 (zon) SV Valkenswaard 9 (zon)
10 apr 12:00 UNA 10 (zon) Waalre 4 (zon)
24 apr 9:45 Marvilde 4 (zon) UNA 10 (zon)
24 apr 10:00 DOSL 4 (zon) De Valk 7 (zon)
24 apr 10:00 RPC 8 (zon) SV Budel 6 (zon)
24 apr 10:30 Waalre 4 (zon) DVS 8 (zon)
24 apr 12:00 SV Valkenswaard 9 (zon) FC Eindhoven AV 4 (zon)
15 mei 10:00 DVS 8 (zon) DOSL 4 (zon)
15 mei 10:00 RKSV Heeze 8 (zon) De Valk 7 (zon)
15 mei 10:00 SV Budel 6 (zon) Marvilde 4 (zon)
15 mei 10:30 FC Eindhoven AV 4 (zon) Waalre 4 (zon)
15 mei 12:00 UNA 10 (zon) SV Valkenswaard 9 (zon)
22 mei 9:45 Marvilde 4 (zon) DVS 8 (zon)
22 mei 10:00 RPC 8 (zon) FC Eindhoven AV 4 (zon)
22 mei 10:30 Waalre 4 (zon) RKSV Heeze 8 (zon)
22 mei 11:00 De Valk 7 (zon) UNA 10 (zon)
22 mei 12:00 SV Valkenswaard 9 (zon) SV Budel 6 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!