Teams - UNA

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Teams

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 8:45 Marvilde JO11-3 UNA JO11-4
11 feb 8:45 SV Valkenswaard JO10-2JM UNA JO10-3
11 feb 8:45 UNA JO9-1 RKVVO JO9-2
11 feb 8:45 UNA JO8-2JM ST Knegselse Boys / Steensel JO8-2JM
11 feb 8:45 UNA JO7-2JM De Valk JO7-2
11 feb 9:00 UDI'19/CSU JO11-1 UNA JO11-1JM
11 feb 9:00 UNA JO11-2 Bergeijk JO11-1
11 feb 9:00 DBS JO8-2 UNA JO8-1
11 feb 9:00 Dommelen JO8-2 UNA JO8-3JM
11 feb 9:00 SJO Juventud JO7-1 UNA JO7-1JM
11 feb 9:05 Waalre JO7-2 UNA JO7-2JM
11 feb 9:20 UNA JO7-1JM RPC JO7-5JM
11 feb 9:25 UNA JO7-2JM SV Valkenswaard JO7-2
11 feb 9:30 UNA JO13-2JM DBS JO13-3
11 feb 9:30 Beerse Boys JO9-1 UNA JO9-2
11 feb 9:30 De Valk JO9-2 UNA JO9-3
11 feb 9:40 Woenselse Boys JO7-1 UNA JO7-1JM
11 feb 9:45 UNA JO12-2 De Raven JO12-1
11 feb 9:45 UNA JO12-4 Reusel Sport/CoTrans JO12-3
11 feb 9:45 UNA JO10-1 SBC JO10-2
11 feb 10:00 Best Vooruit JO12-2 UNA JO12-3
11 feb 10:00 Rood Wit V JO10-2 UNA JO10-2
11 feb 10:15 SBC JO12-1 UNA JO12-1JM
11 feb 10:15 Acht JO11-2 UNA JO11-3JM
11 feb 10:30 Beerse Boys MO11-1 UNA MO11-1
11 feb 11:00 UNA JO14-1 JVOZ JO14-1
11 feb 11:00 UNA JO14-2 De Raven JO14-1
11 feb 11:00 UNA JO13-3JM Nieuw Woensel JO13-3
11 feb 11:00 UNA JO7-3 Woenselse Boys JO7-3
11 feb 11:20 UNA JO7-3 DBS JO7-6
11 feb 11:40 S.V. Tongelre JO7-2 UNA JO7-3
11 feb 12:00 Geldrop JO13-1 UNA JO13-1JM
11 feb 12:15 Barendrecht O23-1 UNA O23-1
11 feb 12:45 Berghem Sport JO15-1 UNA JO15-1
11 feb 13:00 UNA JO16-1 Roosendaal JO16-1
11 feb 13:00 UNA JO16-2JM Nieuw Woensel JO16-1
11 feb 13:00 UNA JO16-3 DVS JO16-1
11 feb 13:00 Dommelen JO15-2 UNA JO15-2
11 feb 13:00 Rood Wit V JO15-2 UNA JO15-3
11 feb 14:45 Woenselse Boys JO19-2 UNA JO19-3
11 feb 15:00 Quick '20 JO19-1 UNA JO19-1
11 feb 15:00 RPC JO19-3 UNA JO19-2
11 feb 15:00 Nieuw Woensel MO17-1 UNA MO17-1
11 feb 15:15 UNA JO17-1 DSO JO17-1
11 feb 15:15 UNA JO17-2 Geldrop JO17-2
11 feb 17:00 UNA Vets Best Vooruit Vets
11 feb 18:00 UNA O23-2 Rood Wit V O23-1
12 feb 9:45 UNA 9 (zon) RKVVO 7 (zon)
12 feb 9:45 UNA 11 (zon) SBC 9 (zon)
12 feb 10:45 EDN'56 4 (zon) UNA 12 (zon)
12 feb 11:00 EMK 3 (zon) UNA 3 (zon)
12 feb 11:30 Gestel 3 (zon) UNA 6 (zon)
12 feb 11:45 UNA 4 (zon) Nieuw Woensel 3 (zon)
12 feb 11:45 UNA 7 (zon) SV Valkenswaard 5 (zon)
12 feb 11:45 UNA 8 (zon) SV Valkenswaard 4 (zon)
12 feb 12:00 Vessem 2 (zon) UNA 2 (zon)
12 feb 12:00 Nieuw Woensel 10 (zon) UNA 5 (zon)
12 feb 12:00 Brabantia 11 (zon) UNA 10 (zon)
12 feb 14:00 Gemert (zon) UNA 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!