Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Teams

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 mei 8:30 UNA JO7-1JM S.V. Tongelre JO7-1
21 mei 8:40 DBS JO7-1 UNA JO7-1JM
21 mei 8:45 SV Valkenswaard JO10-2JM UNA JO10-3
21 mei 8:45 UNA JO9-2 DBS JO9-5
21 mei 8:45 Woenselse Boys JO9-2 UNA JO9-3
21 mei 8:45 UNA JO8-1 DVS JO8-1
21 mei 8:45 RKVVO JO8-5 UNA JO8-3JM
21 mei 8:50 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1
21 mei 9:00 UNA JO11-3JM Waalre JO11-1
21 mei 9:00 UNA JO11-4 DBS JO11-6
21 mei 9:00 Best Vooruit JO9-1 UNA JO9-1
21 mei 9:00 Oirschot Vooruit JO7-4 UNA JO7-2JM
21 mei 9:10 RPC JO7-7JM UNA JO7-2JM
21 mei 9:15 Avanti'31 JO11-1 UNA JO11-2
21 mei 9:20 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-6
21 mei 9:30 UNA JO13-2JM SV Valkenswaard JO13-1JM
21 mei 9:45 UNA JO12-2 RPC JO12-3
21 mei 9:45 UNA JO10-2 SV Valkenswaard JO10-1JM
21 mei 9:45 UNA MO10-1 RPC JO10-6JM
21 mei 10:15 JEKA JO13-1 UNA JO13-1JM
21 mei 10:15 Acht JO11-1 UNA JO11-1JM
21 mei 10:15 RPC JO8-6 UNA JO8-2JM
21 mei 10:30 EFC JO11-1 UNA JO11-5
21 mei 10:30 DBS JO10-7 UNA JO10-4
21 mei 11:00 UNA JO15-3 SV Budel JO15-2
21 mei 11:30 UDI'19/CSU JO15-1 UNA JO15-1
21 mei 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 UNA JO13-3JM
21 mei 11:30 RPC JO12-2 UNA JO12-1JM
21 mei 13:00 UNA JO16-1 FC Engelen JO16-1
21 mei 13:00 UNA JO16-2JM TSV Gudok JO16-1
21 mei 13:00 UNA JO15-2 Bladella JO15-2
21 mei 13:00 Terlo MO15-1 UNA MO15-1
21 mei 15:15 UNA JO17-2 Geldrop JO17-3
21 mei 16:30 Gemert O23-1 UNA O23-1
21 mei 19:30 UNA 1 (zon) Hollandia (zon)
22 mei 9:45 UNA 4 (zon) Wilhelmina Boys 3 (zon)
22 mei 9:45 UNA 7 (zon) RKSV Heeze 9 (zon)
22 mei 9:45 UNA 13 (zon) Nieuw Woensel 8 (zon)
22 mei 11:00 De Valk 7 (zon) UNA 10 (zon)
22 mei 12:00 Jong Brabant 4 (zon) UNA 3 (zon)
22 mei 12:00 UNA 5 (zon) SBC 4 (zon)
22 mei 12:00 UNA 8 (zon) DOSL 7 (zon)
22 mei 12:00 UNA 11 (zon) Riethoven 4 (zon)
22 mei 12:00 DVS 9 (zon) UNA 17 (zon)
25 mei 19:00 FC Eindhoven AV JO14-2JM UNA JO14-3
26 mei 14:30 HSC '21 (zon) UNA 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!