Uitslagen & programma - UNA

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
17 sep 08.45 UNA JO7-3 Brabantia JO7-3 co -
17 sep 09.05 UNA JO7-3 Best Vooruit JO7-3 co -
17 sep 09.25 SV Valkenswaard JO7-1 UNA JO7-3 co -
24 sep 09.00 UNA JO7-3 Brabantia JO7-3 co -
24 sep 09.20 UNA JO7-3 Best Vooruit JO7-3 co -
24 sep 09.40 DBS JO7-4 UNA JO7-3 co -
01 okt 11.00 SV Valkenswaard JO7-1 UNA JO7-3 co -
01 okt 11.20 SV Unitas'59 JO7-2 UNA JO7-3 co -
01 okt 11.40 UNA JO7-3 DBS JO7-4 co -
08 okt 11.00 UNA JO7-3 Brabantia JO7-3 co -
08 okt 11.20 RPC JO7-4 UNA JO7-3 co -
08 okt 11.40 UNA JO7-3 Rood Wit V JO7-1JM co -
15 okt 09.00 UNA JO7-3 Rood Wit V JO7-1JM co -
15 okt 09.20 UNA JO7-3 Best Vooruit JO7-3 co -
15 okt 09.40 DBS JO7-4 UNA JO7-3 co -
05 nov 08.45 RPC JO7-6 UNA JO7-3 co -
05 nov 09.05 UNA JO7-3 Woenselse Boys JO7-1 co -
05 nov 09.25 DBS JO7-2 UNA JO7-3 co -
12 nov 10.20 Rood Wit V JO7-2JM UNA JO7-3 co -
12 nov 10.40 UNA JO7-3 Woenselse Boys JO7-1 co -
12 nov 11.40 DBS JO7-2 UNA JO7-3 co -
19 nov 10.30 Rood Wit V JO7-2JM UNA JO7-3 co -
19 nov 10.50 UNA JO7-3 SV Valkenswaard JO7-1 co -
19 nov 11.10 DBS JO7-2 UNA JO7-3 co -
26 nov 08.45 Brabantia JO7-2 UNA JO7-3 co -
26 nov 09.05 UNA JO7-3 SV Unitas'59 JO7-1 co -
26 nov 09.25 DBS JO7-2 UNA JO7-3 co -
03 dec 09.00 Rood Wit V JO7-2JM UNA JO7-3 co -
03 dec 09.20 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-3 co -
03 dec 09.40 UNA JO7-3 Brabantia JO7-2 co -
10 dec 08.45 Woenselse Boys JO7-1 UNA JO7-3 co -
10 dec 09.05 RPC JO7-6 UNA JO7-3 co -
10 dec 09.25 UNA JO7-3 Brabantia JO7-2 co -
28 jan 08.30 SV Unitas'59 JO7-9 UNA JO7-3 co -
28 jan 08.50 RPC JO7-6 UNA JO7-3 co -
28 jan 09.10 UNA JO7-3 S.V. Tongelre JO7-2 co -
04 feb 09.15 Brabantia JO7-4 UNA JO7-3 co -
04 feb 09.35 SV Unitas'59 JO7-9 UNA JO7-3 co -
04 feb 09.55 UNA JO7-3 S.V. Tongelre JO7-2 co -
11 feb 11.00 UNA JO7-3 Woenselse Boys JO7-3 co -
11 feb 11.20 UNA JO7-3 DBS JO7-6 co -
11 feb 11.40 S.V. Tongelre JO7-2 UNA JO7-3 co -
04 mrt 08.30 S.V. Tongelre JO7-2 UNA JO7-3 co -
04 mrt 08.50 UNA JO7-3 SV Unitas'59 JO7-5 co -
04 mrt 09.10 Woenselse Boys JO7-3 UNA JO7-3 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!