Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 09.00 UNA JO7-2JM DBS JO7-4 co -
11 sep 09.10 UNA JO7-2JM RPC JO7-3 co -
11 sep 09.20 Rood Wit V JO7-1JM UNA JO7-2JM co -
18 sep 10.00 UNA JO7-2JM RPC JO7-3 co -
18 sep 10.10 DBS JO7-4 UNA JO7-2JM co -
18 sep 10.20 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
25 sep 10.30 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
25 sep 10.40 UNA JO7-2JM RPC JO7-3 co -
25 sep 10.50 DBS JO7-4 UNA JO7-2JM co -
02 okt 09.00 UNA JO7-2JM DBS JO7-4 co -
02 okt 09.10 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
02 okt 09.20 RPC JO7-3 UNA JO7-2JM co -
09 okt 09.00 UNA JO7-2JM DBS JO7-4 co -
09 okt 09.10 UNA JO7-2JM RPC JO7-3 co -
09 okt 09.20 Rood Wit V JO7-1JM UNA JO7-2JM co -
16 okt 10.00 UNA JO7-2JM RPC JO7-3 co -
16 okt 10.10 DBS JO7-4 UNA JO7-2JM co -
16 okt 10.20 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
06 nov 09.00 Oirschot Vooruit JO7-3 UNA JO7-2JM co -
06 nov 09.10 UNA JO7-2JM RPC JO7-7JM co -
06 nov 09.20 UNA JO7-2JM Best Vooruit JO7-1 co -
13 nov 10.00 UNA JO7-2JM DBS JO7-7 co -
13 nov 10.10 Rood Wit V JO7-1JM UNA JO7-2JM co -
13 nov 10.20 UNA JO7-2JM DBS JO7-2 co -
20 nov 10.00 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
20 nov 10.10 UNA JO7-2JM DBS JO7-7 co -
20 nov 10.20 Oirschot Vooruit JO7-3 UNA JO7-2JM co -
27 nov 09.30 UNA JO7-2JM DBS JO7-2 co -
27 nov 09.40 UNA JO7-2JM Beerse Boys JO7-1JM co -
27 nov 09.50 Oirschot Vooruit JO7-3 UNA JO7-2JM co -
04 dec 09.00 UNA JO7-2JM DBS JO7-2 co -
04 dec 09.10 Oirschot Vooruit JO7-3 UNA JO7-2JM co -
04 dec 09.20 UNA JO7-2JM Best Vooruit JO7-1 co -
11 dec 10.45 UNA JO7-2JM DBS JO7-7 co -
11 dec 10.55 UNA JO7-2JM RPC JO7-7JM co -
11 dec 11.05 Oirschot Vooruit JO7-3 UNA JO7-2JM co -
29 jan 08.45 Rood Wit V JO7-1JM UNA JO7-2JM co -
29 jan 08.55 UNA JO7-2JM SV Valkenswaard JO7-2 co -
29 jan 09.05 RPC JO7-6 UNA JO7-2JM co -
05 feb 10.00 SV Valkenswaard JO7-2 UNA JO7-2JM co -
05 feb 10.10 UNA JO7-2JM Waalre JO7-1 co -
05 feb 10.20 RPC JO7-6 UNA JO7-2JM co -
12 feb 09.00 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-2 co -
12 feb 09.10 Best Vooruit JO7-1 UNA JO7-2JM co -
12 feb 09.20 UNA JO7-2JM RPC JO7-6 co -
12 mrt 08.30 SV Unitas'59 JO7-6 UNA JO7-2JM co -
12 mrt 08.40 DBS JO7-10 UNA JO7-2JM co -
12 mrt 08.50 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
19 mrt 09.00 SV Unitas'59 JO7-6 UNA JO7-2JM co -
19 mrt 09.10 Beerse Boys JO7-2 UNA JO7-2JM co -
19 mrt 09.20 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
26 mrt 10.00 RPC JO7-7JM UNA JO7-2JM co -
26 mrt 10.10 Beerse Boys JO7-2 UNA JO7-2JM co -
26 mrt 10.20 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
02 apr 09.00 Oirschot Vooruit JO7-4 UNA JO7-2JM co -
02 apr 09.10 Best Vooruit JO7-3 UNA JO7-2JM co -
02 apr 09.20 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
09 apr 08.30 SV Unitas'59 JO7-6 UNA JO7-2JM co -
09 apr 08.40 DBS JO7-10 UNA JO7-2JM co -
09 apr 08.50 UNA JO7-2JM RPC JO7-7JM co -
23 apr 09.00 RPC JO7-7JM UNA JO7-2JM co -
23 apr 09.10 Beerse Boys JO7-2 UNA JO7-2JM co -
23 apr 09.20 UNA JO7-2JM Oirschot Vooruit JO7-4 co -
14 mei 10.00 RPC JO7-7JM UNA JO7-2JM co -
14 mei 10.10 Oirschot Vooruit JO7-4 UNA JO7-2JM co -
14 mei 10.20 UNA JO7-2JM Rood Wit V JO7-1JM co -
21 mei 09.00 Oirschot Vooruit JO7-4 UNA JO7-2JM co -
21 mei 09.10 RPC JO7-7JM UNA JO7-2JM co -
21 mei 09.20 UNA JO7-2JM SV Unitas'59 JO7-6 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!