Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 10.30 DBS JO7-6 UNA JO7-1JM co -
11 sep 10.40 RPC JO7-5 UNA JO7-1JM co -
11 sep 10.50 UNA JO7-1JM SV Valkenswaard JO7-1 co -
18 sep 09.00 RPC JO7-5 UNA JO7-1JM co -
18 sep 09.10 DBS JO7-6 UNA JO7-1JM co -
18 sep 09.20 UNA JO7-1JM SV Valkenswaard JO7-1 co -
25 sep 08.45 SV Valkenswaard JO7-1 UNA JO7-1JM co -
25 sep 08.55 RPC JO7-5 UNA JO7-1JM co -
25 sep 09.05 UNA JO7-1JM DBS JO7-6 co -
02 okt 10.00 UNA JO7-1JM DBS JO7-6 co -
02 okt 10.10 SV Valkenswaard JO7-1 UNA JO7-1JM co -
02 okt 10.20 UNA JO7-1JM RPC JO7-5 co -
09 okt 10.30 DBS JO7-6 UNA JO7-1JM co -
09 okt 10.40 RPC JO7-5 UNA JO7-1JM co -
09 okt 10.50 UNA JO7-1JM SV Valkenswaard JO7-1 co -
16 okt 09.00 RPC JO7-5 UNA JO7-1JM co -
16 okt 09.10 DBS JO7-6 UNA JO7-1JM co -
16 okt 09.20 UNA JO7-1JM SV Valkenswaard JO7-1 co -
06 nov 09.00 S.V. Tongelre JO7-1 UNA JO7-1JM co -
06 nov 09.10 UNA JO7-1JM RPC JO7-1 co -
06 nov 09.20 DBS JO7-1 UNA JO7-1JM co -
13 nov 08.45 DBS JO7-1 UNA JO7-1JM co -
13 nov 08.55 RPC JO7-1 UNA JO7-1JM co -
13 nov 09.05 UNA JO7-1JM Woenselse Boys JO7-1 co -
20 nov 10.00 Woenselse Boys JO7-1 UNA JO7-1JM co -
20 nov 10.10 UNA JO7-1JM Waalre JO7-1 co -
20 nov 10.20 DBS JO7-1 UNA JO7-1JM co -
27 nov 10.30 UNA JO7-1JM DBS JO7-6 co -
27 nov 10.40 Oirschot Vooruit JO7-2 UNA JO7-1JM co -
27 nov 10.50 UNA JO7-1JM DBS JO7-1 co -
04 dec 09.15 UNA JO7-1JM DBS JO7-1 co -
04 dec 09.25 UNA JO7-1JM Oirschot Vooruit JO7-2 co -
04 dec 09.35 S.V. Tongelre JO7-1 UNA JO7-1JM co -
11 dec 10.00 S.V. Tongelre JO7-1 UNA JO7-1JM co -
11 dec 10.10 UNA JO7-1JM RPC JO7-1 co -
11 dec 10.20 DBS JO7-6 UNA JO7-1JM co -
29 jan 08.30 UNA JO7-1JM DBS JO7-7 co -
29 jan 08.40 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-1JM co -
29 jan 08.50 UNA JO7-1JM RPC JO7-7JM co -
05 feb 09.00 UNA JO7-1JM Rood Wit V JO7-2 co -
05 feb 09.10 Oirschot Vooruit JO7-1 UNA JO7-1JM co -
05 feb 09.20 UNA JO7-1JM Beerse Boys JO7-1JM co -
12 feb 09.00 UNA JO7-1JM RPC JO7-7JM co -
12 feb 09.10 Best Vooruit JO7-3 UNA JO7-1JM co -
12 feb 09.20 UNA JO7-1JM Beerse Boys JO7-1JM co -
19 feb 10.00 UNA JO7-1JM DBS JO7-7 co -
19 feb 10.10 Best Vooruit JO7-3 UNA JO7-1JM co -
19 feb 10.20 UNA JO7-1JM Beerse Boys JO7-1JM co -
12 mrt 08.30 Beerse Boys JO7-1JM UNA JO7-1JM co -
12 mrt 08.40 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
12 mrt 08.50 Oirschot Vooruit JO7-2 UNA JO7-1JM co -
19 mrt 09.00 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-1JM co -
19 mrt 09.10 UNA JO7-1JM Best Vooruit JO7-1 co -
19 mrt 09.20 Oirschot Vooruit JO7-2 UNA JO7-1JM co -
26 mrt 10.00 Best Vooruit JO7-1 UNA JO7-1JM co -
26 mrt 10.10 UNA JO7-1JM DBS JO7-1 co -
26 mrt 10.20 Oirschot Vooruit JO7-2 UNA JO7-1JM co -
02 apr 09.00 UNA JO7-1JM S.V. Tongelre JO7-1 co -
02 apr 09.10 Woenselse Boys JO7-1 UNA JO7-1JM co -
02 apr 09.20 UNA JO7-1JM Oirschot Vooruit JO7-2 co -
09 apr 09.30 UNA JO7-1JM Oirschot Vooruit JO7-2 co -
09 apr 09.40 UNA JO7-1JM Woenselse Boys JO7-1 co -
09 apr 09.50 Beerse Boys JO7-1JM UNA JO7-1JM co -
23 apr 10.00 Beerse Boys JO7-1JM UNA JO7-1JM co -
23 apr 10.10 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
23 apr 10.20 S.V. Tongelre JO7-1 UNA JO7-1JM co -
14 mei 09.15 UNA JO7-1JM Woenselse Boys JO7-1 co -
14 mei 09.25 UNA JO7-1JM S.V. Tongelre JO7-1 co -
14 mei 09.35 SV Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-1JM co -
21 mei 08.30 UNA JO7-1JM S.V. Tongelre JO7-1 co -
21 mei 08.40 DBS JO7-1 UNA JO7-1JM co -
21 mei 08.50 UNA JO7-1JM SV Unitas'59 JO7-1 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!