Cookie beleid UNA

De website van UNA is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

UNA veiling is weer groot succes

26 november 2023 14:00

De veilingavonden op 3 en 4 november waren zeer geslaagd. De sfeer zat er goed in en er werd volop geboden op alle interessante items die dankzij de veilingcommissie en sponsoren werden aangeboden.
Het publiek werd kostelijk vermaakt en de goede doelen kregen extra aandacht en financiƫle steun.

Op de Facebook-pagina van de Veilingcommissie is te lezen:
Wat een fantastische eerste avond hebben we gehad!
Prachtige kavels, hilarische biedingen, een geweldig buffet, een gelukkige fatbike-winnaar, een blije jarige die een taart van €600 krijgt, verraste vertegenwoordigers van de goede doelen en een opbrengst die het harde werken meer dan waard was!

1_IMG_3969.JPG 2_IMG_3970.JPG 3_IMG_3968.JPG 4_IMG_3967.JPG

En ook avond twee was een groot succes!
Met een goed gevulde kantine, voor elk wat wils om op te bieden, opnieuw een blije fatbike-winnaar en dj Johan die er een waar feestje van maakte, zijn we als veilingteam apetrots op onze club en op iedereen die hier op wat voor manier dan ook aan heeft bijgedragen.

5_IMG_3971.JPG 6_IMG_3966.JPG 7_IMG_3972.JPG 8_IMG_3973.JPG

Op 10 en 11 december ontvingen de goede doelen Stichting Matchis Stamceldonatie en Stichting Amputatievoetbal Nederland het voor hen gereserveerde bedrag van respectievelijk €12.500 en €10.000

Matchis_foto_1.png amputatieteam_.png
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!