Cookie beleid UNA

De website van UNA is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

UNA Veiling

4 augustus 2022 17:15

v.v.UNA organiseert op 4 en 5 november aanstaande maar liefst 2 veilingavonden t.b.v. meerdere goede doelen!
Van de opbrengst van deze avonden willen graag een Pannaveld aanleggen op ons sportpark. Maar er zijn meerdere goede doelen die we dit jaar een warm hart toedragen; Ronald McDonaldhuis in Veldhoven en ALS we er voor gaan, dan gaan we met z´n allen! In samenwerking met Spieren voor Spieren.

Op vrijdagavond 4 november organiseren we een Veiling Dinner Party waarvoor exclusieve kaarten worden verkocht en welke plaatsvindt bij Cafézaal Sint-Joris.
En op zaterdagavond 5 november is er een vrij toegankelijke veilingavond voor alle onze leden en geïnteresseerden in onze prachtige kantine.  Deze avond is al jaren een groot succes en we doen er alles aan om dat ook dit jaar weer te evenaren. Meer informatie over beide avonden volgt binnenkort op de verschillende social media kanalen. Zet de data alvast in je agenda!

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!