Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Prinsenoverzicht


1962, de eerste carnavalsprins van UNA Jef Eikemans tijdens het allereerste en later vermaarde UNA-bal

Prinsenoverzicht vanaf de oprichting in 1962

Jaar Prinsennaam Naam
1962 UNA 1 Jef Eikemans
1963 UNA 11 Willem Leushuis
1964 UNA 111 Willem Leushuis
1965 Faffi 1 Frans Franssen
1966 Faffi 11 Jeu Linssen
1967 Kai Walther Soetens
1968 Unatius Jo van den Heuvel
1969 Oei-Oei Jan de Wit
1970 Krejur Theo Sleddens
1971 Kuier 1 Hennie Lukken
1972 Trammelarus Frans Franssen
1973 Punter Piet Louwers
1974 Meniscus Bert de Jongh
1975 Deuk Jan Kruger
1976 Akkemedasius Jos Kusters
1977 Dimmustratius Walther Soetens
1978 Rommelarus Frans Weijers
1979 Jubilarus Jan de Wit
1980 Bandasius Jos Blatter
1981 Brandarius Ben Sleddens
1982 Dokarius Wil Mommers
1983 Dubbel-elf Jeu Linssen
1984 Spitserinus Frank Willekens
1985 Zilsternarus Grad Snelders
1986 Allerhande Frans Schellekens
1987 D’n Anhouwer Ton Boogers
1988 Xandhopius Cees van de Bosch
1989 Diamantino Eric Neggers
1990 Baldirondi Adrie van Hout
1991 Stekker Grard Egelmeers
1992 Unatio 11 Jos Kusters
1993 Wiek Frans verbaandert
1994 Dubbel 3 Jaak Sandkuyl
1995 Anoniemo Fred Klomp
1996 V.I.P. dun Urste Peter Lukassen
1997 Amnesia Joost Geven
1998 Oei-Oei 11
Tom Vroomen
1999 Kei dun Urste Addie Boogers
2000 Hendjes Michel Gepkens
2001 Betewe-us Simon Dams
2002 Slagboom Grard Egelmeers
2003 Tricolorus Jos Kusters
2004 3-Quart Frank Dingen
2005 UNAniemNie Bas Kusters
2006 De-nie de Leste Hans Tieben
2007 B Stuurloos Fred Klomp
2008 Van Allooi Grard Egelmeers
2009 Demissionair Gijs van de Voort
2010 Dommelsch Jack Sandkuyl
2011 Muntje van 50 Johan Dams
2012 Bandasius dun Twidde Mart Seenders
2013 Grarrrd Walter van Aalst
2014 OtofotO Bas Kusters
2015 Prins6 Roy Wijgergangs
2016 D'n Urste Kelt Simon Dams
2017 Kneejer dun 1e Martie van de Rijt
2018 At#MijOok
Lennart Nederpel
2019 Cam-Boy
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!