Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 8:30 SV Unitas'59 JO7-4 UNA JO7-1JM
1 okt 8:45 Marvilde JO11-3 UNA JO11-4
1 okt 8:45 UNA JO9-2 RKVVO JO9-6
1 okt 8:45 UNA JO9-3 FC Eindhoven AV JO9-6
1 okt 8:45 UNA JO8-3JM Geldrop JO8-3JM
1 okt 8:45 Rood Wit V JO7-2JM UNA JO7-2JM
1 okt 8:50 UNA JO7-1JM DBS JO7-3
1 okt 9:00 UNA JO11-2 RPC JO11-2
1 okt 9:00 UNA JO11-3JM RKVVO JO11-4
1 okt 9:00 PSV JO10-1 UNA JO10-1
1 okt 9:00 Best Vooruit JO9-2 UNA JO9-1
1 okt 9:00 RPC MO8-1 UNA JO8-2JM
1 okt 9:05 UNA JO7-2JM RPC JO7-6
1 okt 9:10 Brabantia JO7-1 UNA JO7-1JM
1 okt 9:25 SV Valkenswaard JO7-2 UNA JO7-2JM
1 okt 9:45 UNA JO12-1JM DVS JO12-1
1 okt 9:45 UNA JO10-2 DBS JO10-4
1 okt 9:45 UNA JO10-3 RPC JO10-5JM
1 okt 10:00 UNA JO14-1 DOVO JO14-1
1 okt 10:00 Tivoli JO12-1 UNA JO12-2
1 okt 10:00 ONDO JO12-1 UNA JO12-3
1 okt 10:15 FC Eindhoven AV JO8-2 UNA JO8-1
1 okt 11:00 UNA JO15-2 Geldrop JO15-2
1 okt 11:00 UNA JO14-2 De Raven JO14-1
1 okt 11:00 EFC JO13-2JM UNA JO13-2JM
1 okt 11:00 Bladella JO13-3 UNA JO13-3JM
1 okt 11:00 SV Valkenswaard JO7-1 UNA JO7-3
1 okt 11:20 SV Unitas'59 JO7-2 UNA JO7-3
1 okt 11:30 RKVVO JO12-2JM UNA JO12-4
1 okt 11:30 RPC JO11-1 UNA JO11-1JM
1 okt 11:40 UNA JO7-3 DBS JO7-4
1 okt 12:00 OSC JO15-1 UNA JO15-1
1 okt 12:45 EFC JO15-2JM UNA JO15-3
1 okt 13:00 UNA JO16-1 FC Engelen JO16-1
1 okt 13:00 UNA JO16-3 DBS JO16-3
1 okt 13:00 UNA MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1
1 okt 13:15 Gemert JO19-1 UNA JO19-1
1 okt 14:30 SJO DEES/Vessem JO17-1JM UNA JO17-2
1 okt 15:00 UNA JO13-1 Willem II JO 13-1
1 okt 15:15 UNA JO19-3 SBC JO19-3
1 okt 15:15 UNA JO17-1 Smitshoek JO17-1
1 okt 18:00 UNA O23-1 ASWH O23-1
1 okt 18:00 UNA O23-2 RKSV Nuenen O23-2
2 okt 10:00 UNA 6 (zon) Gestel 3 (zon)
2 okt 10:00 UNA 10 (zon) Brabantia 11 (zon)
2 okt 10:00 UNA 12 (zon) EDN'56 4 (zon)
2 okt 10:00 Knegselse Boys VR1 (zon) UNA VR1 (zon)
2 okt 12:00 UNA 2 (zon) Vessem 2 (zon)
2 okt 12:00 UNA 3 (zon) EMK 3 (zon)
2 okt 12:00 Nieuw Woensel 3 (zon) UNA 4 (zon)
2 okt 12:00 UNA 5 (zon) Nieuw Woensel 10 (zon)
2 okt 12:00 SV Valkenswaard 5 (zon) UNA 7 (zon)
2 okt 12:00 RKVVO 7 (zon) UNA 9 (zon)
2 okt 12:00 SBC 9 (zon) UNA 11 (zon)
2 okt 14:30 UNA 1 (zon) HSC '21 (zon)
4 okt 20:00 UNA 2 (zon) SV Budel 3 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!